Severská bitva 2017

Severská bitva po 5!

Hodně rumu proteklo hrdlem Rumoborců od doby co proběhla v prosinci 2013 první Severská bitva. ale..

..během první pětiletky jsme také stihli několik NEJ..

Našli jsme první tým, který dokázal obhájit titul ze SB (Grit & Grind; 2014 a 2015), první ženu, která si podmanila SB (Aneta K.; 2014), a dvakrát si dolétl pro trofej „Bodlina“ (2013 a 2014), než chytl profi laso od válečníků z DC.
Ale hlavně s Vaší pomocí společně pomáháme Davídkovi, který se stal symbolem SB a který naši pomoc potřebuje. A za to si zasloužíte velké díky a palec hore..

Jsme prostě rádi, že vznikl fenomén, tradice, akce na kterou se všichni rádi vrací a to nejen kvůli streetballu a pohodové atmosféře, ale také kvůli Davídkovi.

Páté pokračování má několik zajímavostí.
Bitva se vrací zpět do haly na Stříbrníky,kde jsme už něco odkroutili a diváci zde mají větší pohodlí.
A také Happy Loop – odvážný a veselý projekt sporťáka Martina Kotěšovce, se kterým jsme spojili síly. Jde o speciálně vyráběné, pestrobarevné, veselé, české tkaničky, které nosí řada známých sportovců a hlavně, které se Vám jen tak nerozváží.

A na co se můžete těšit při SB17, která se ponese ve zlatém duchu?

Bojovat se bude opět o spoustu cen.. V hlavní části turnaje budou opět k mání naplněné soudky, které dělají bitvu bitvou.. Ceny se také budou rozdávat v Happyloop individuálních soutěžích.. Three point Shootout a Slam Dunk Contest.. Na své si přijdou i diváci, nahodní kolemjdoucí a všichni co si budou chtít něco vysoutěžit při Happyloop for Fans..

Dorazí Mikuláš?!, ohájí Sokolíci?! rozváže se někomu Happyloop?! a kolik vybereme pro Davídka letos?!chceš to vidět a zažít?! tak neváhej přihlaš svůj tým bo doraž jen na čumendu..

Bude toho hodně těšíme se na Vás při SB17..

Přihláška na:

www.severskabitva.cz